راه‌اندازی دهکد‌ه هواداری برای گردشگران جام جهانی ۲۰۲۲

 دهکد‌ه‌های هواداری برای تماشاگران جام جهانی قطر

رسانه قطبنما: قطر با راه‌اندازی دهکده‌های هواداری (Fan Villages)، گزینه‌های اقامتی برای هواداران جام جهانی قطر ۲۰۲۲ را افزایش داده است و اکنون، امکان رزرو این اقامتگاه‌ها برای تماشاگران جام جهانی فراهم شده.

به گزارش «دوحه نیوز»، دهکده‌های هواداری، امکانات رفاهی مختلفی همانند اقامتگاه‌های کابینی دارند و هواداران فوتبال می‌توانند با هزینه کمتر در این دهکده‌ها اقامت کنند. علاوه بر آن، هواداران امکان اجاره خانه های خصوصی ویژه تعطیلات را در مناطق مختلفی در سراسر قطر نیز دارند. با مراجعه به این لینک می‌توانید، هر نوع اقامتگاهی را در قطر رزرو کنید.

این اقدام به‌دلیل تحقق وعده قطر برای دسترسی همه هواداران با بودجه‌های متفاوت به مسابقات جام جهانی صورت گرفته است. این دهکده‌ها برای بازدیدکنندگان این امکان را فراهم می‌کند تا با کابین‌های مدولار در بیابان‌ها کمپ بزنند و اقامت کنند. کابین‌های مدولار، کابین‌های پیش‌ساخته‌ای هستند که قابلیت انتقال به مکان‌های مختلف را دارند.

کابین‌های دهکده‌های هواداری جام جهانی قطر

در دوحه، ۳ سایت برای دهکده‌‌های هواداری وجود دارد: زعفران، محله راس ابو فنطاس و روضه الجهانیه که همگی با وسایل حمل‌و‌نقل عمومی به‌راحتی قابل دسترسی هستند و در نزدیکی جاذبه‌های فرهنگی، سواحل، استادیوم‌ها و سایر مناطق مرتبط با جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قرار دارند.

هزینه یک کابین مدولار برای اقامت ۲ نفر، هر شب ۲۰۷ دلار و یا برای یک نفر حدود ۱۰۳ دلار است. هر واحد امکاناتی نظیر ۲ تخت یک‌نفره یا ۱ تخت دونفره، حمام اختصاصی، یخچال، اینترنت Wi-Fi، پذیرش ۲۴ ساعته، نظافت هفتگی و رستوران‌های نزدیک به‌ محل دارد. همچنین کل نرخ اقامت برای ۲ نفر در طول مسابقات، حدود ۵ هزار و ۵۹۸ دلار برآورد شده است.

پیشنهادات «رسانه قطبنما»:

تور جام جهانی قطر: صفر تا ۱۰۰ یک سفر فوتبالی

بلیط جام جهانی قطر ۲۰۲۲ و جزئیات خرید آن

آخرین اخبار جام جهانی قطر ۲۰۲۲ را از «رسانه قطبنما» دنبال کنید.